:: strona główna
:: aktualności
:: historia klubu
:: zarząd
:: zakres działania
:: sylwetki trenerów
:: sylwetki zawodników
:: wyniki
:: wstąp do klubu
:: kalendarz zawodów
:: galerie
:: sponosoring
:: spływ kajakiem
:: spływ pontonem
:: linki
:: kontakt

wstąp do klubu


    Aby rozpocząć przygodę z kajakami, potrzebna będzie zgoda rodziców (do pobrania tutaj) i jednorazowa opłata wpisowa 20 zł. Wszystkich chętnych, którzy chcą zapisać się do klubu serdecznie zapraszam. Mile widziane są dzieci w wieku 12 lat i młodsze, umiejętność pływania nie jest konieczna. Naszym zawodnikom oferujemy fachową opiekę instruktorską oraz bezpieczne warunki treningowe. Dwa razy w roku wykonujemy badania w przychodni sportowo - lekarskiej i ubezpieczamy członków naszego klubu na cały rok. Zawodnicy otrzymują od klubu: kajak, wiosło i kapok asekuracyjny, a z czasem niezbędny sprzęt sportowy oraz stroje osobiste (dresy, spodenki, koszulki, itp).
W miarę systematycznego trenowania i podwyższania swoich umiejętności, klub oferuje zawodnikom wyjazdy na kilkudniowe obozy sportowe oraz weekendowe wyjazdy na zawody w kraju i za granicą - koszty wyjazdów pokrywa klub, a rodzice opłacają symboliczną kwotę za koszty transportu.
Nasze zajęcia odbywają się praktycznie co dziennie w okresie zimowym: w tygodniu mamy treningi biegowe w terenie, ogólnorozwojowe na sali sportowej, treningi na siłowni, na pływalni w Lubaniu oraz na nartach biegowych. W okresie letnim trenujemy głównie na wodzie tzn. basen w Leśnej, rzeka Kwisa lub jezioro.

Więcej informacji na temat rekrutacji pod nr tel. 509962133, 505364698 lub email: jaceksztuba@wp.pl